Następny tydzień wakacji za nami. Warto o nim napisać bo działo się sporo.

Poniedziałek przebiegł w szybkim tempie dzięki wspólnej grze w monopoly, przy której dzieci mogły poćwiczyć swoje zdolności handlowe. Na koniec wszyscy razem przygotowali pyszne tosty.

We wtorek natomiast najmłodsi ćwiczyli swoją kreatywność tworząc prace o tematyce morskiej.Następnym zadaniem były wydzieranki z wycinanek . Po skończeniu obrazków dzieci wyruszyły na wspólny spacer po okolicy.

W środę natomiast na sali w Będzinie wystąpili aktorzy z Krakowa prezentując przedstawienie pod tytułem „Pippi pończoszanka”. Na występ zaproszone zostały dzieci ze wszystkich świetlic GOKu, a także dzieci z przedszkola w Będzinie.

W czwartek czekała na wszystkich największa atrakcja w tym tygodniu, a mianowicie wspólna wycieczka wszystkich świetlic do Parku Wieloryba w Rewalu. Wyjazd zdecydowanie można uznać za udany, wspólna wycieczka okazała się strzałem w dziesiątkę, co było widać po uśmiechniętych twarzach dzieci.

Piątek choć w węższym gronie przebiegł wesoło, dzięki tworzeniu masek,letnich obrazów, grach planszowych, czy wyjściu na spacer i zabawie na placu zabaw.

Choć w tym tygodniu mieliśmy sporo atrakcji, to nie ma co się martwić, ponieważ to jeszcze nie koniec przygotowanych na te wakacje zajęć. Na kolejne zapraszamy już w poniedziałek.