Dnia 11 lipca 2019r. 100- osobowa grupa dzieci ze świetlic podlegających pod GOK  Będzino uczestniczyła w wyprawie do: „Parku Wieloryba” w Rewalu. Z uwagi na to, iż grupa nasza była bardzo liczna, została podzielona  na dwie grupy.

Podczas zwiedzania, grupą naszych milusińskich zajęła się przewodniczka, która wcieliła się w rolę piratki Jenny.

Park  Wieloryba w Rewalu, to miejsce które zarówno bawi, jak i uczy. Nasi wychowankowie, mieli możliwość poznać szczyptę podwodnego świata oceanu.

Na terenie parku znajdują się, sekcje tematyczne, gdzie zarówno dzieci jak i dorośli. mogą stanąć oko w oko z  groźnymi rekinami i wielorybami.

Wizyta w parku, była fantastyczną i  niezapomnianą  przygodą, W aktywny i pouczający sposób, nasi wychowankowie,mogli spędzić jeden z wakacyjnych dni. Do dyspozycji naszych milusińskich, był duży plac zabaw zjeżdżalnia,dmuchany zamek oraz plażowa piaskownica.

Po świetnej zabawie „BRZUSZKI ŁAKOMCZUSZKI”czekał pyszny obiadek, oraz czas przed wyjazdem, na zakup pamiątek, z tego: jak że niezwykłego miejsca. Pełni wrażeń,zmęczeni, ale szczęśliwi, po kilkugodzinnej wyprawie,wracaliśmy do domciu………….

Dziękujemy wszystkim instruktorom, za wspaniały integracyjny wyjazd.

Artykuł

Instruktor

Elżbieta Piskorz