Dnia 31 sierpnia  dzieci z terenu Gminy Będzino, pożegnały wakacje 2018r na terenie Domu Ludowego w Mścicach.

Tegoroczne lato wyjątkowo długo rozpieszczało nas piękną  pogodą, którą mogliśmy w pełni wykorzystać aktywnie spędzając czas na świeżym powietrzu.

Wakacje obfitowały w ogrom imprez, które odbyły się tego lata w świetlicach podlegających pod GOK Będzino.

Mamy nadzieję że tegoroczny program wakacyjny realizowany przez poszczególne  placówki, wypełnił czas wolny dzieciom, pomógł zdobyć i poszerzyć wiedzę o regionie,ukształtował umiejętności  dostrzegania wartości historyczno -kulturalnych naszej małej ojczyzny-miejsca w którym żyjemy ,zabaw i pozytywnych emocji, które z nimi zostaną na dłużej.

Na zakończenie  wakacji nasi milusińscy  mieli możliwość uczestniczenia w imprezie podsumowującej tegoroczne wakacje.

 Różnego rodzaju  zabawy i konkursy z nagrodami, które poprowadzili instruktorzy z poszczególnych  placówek , sprawiły uczestnikom wiele radości.

Każdy  biorący udział w konkursie, otrzymał nagrodę pocieszenia.

Przygotowano  również dla wszystkich,  słodki poczęstunek, natomiast przekąskę w postaci frytek, przygotowały Panie z Rady Sołeckiej Mścic.

Serdeczne podziękowanie składamy  Panu Robertowi  Pijewskiemu  za ufundowanie nagród dla dzieci.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się i pomagali, w naszej  wakacyjnej ofercie, aby umilić czas naszym wychowankom.

Na zakończenie imprezy, wszyscy instruktorzy otrzymali niespodziankę od instruktorów z DL Mścice w postaci kubeczka na którym widniało każdego  imię.

DZIĘKUJEMY ZA INTEGRACYJNE SPOTKANIA

ZAPRASZAMY ZA ROK!!!!

 

Artykuł

Instruktor

Elżbieta Piskorz

 

Fotogaleria

Instruktor

Monika  Zielińska