Drugi dzień sierpnia w Wiejskim Domu Kultury w Dobrzycy minął nam bardzo pracowicie. Wtorek rozpoczęliśmy od wyczarowania owocowej krainy. Z zakupionych przez GOK bananów, kiwi, jabłek, winogron, pomarańczy, gruszek, malin i borówek powstały bardzo ciekawe kompozycje.

Dzieci pomysłów miały bardzo wiele : jeże, łódki, kraby, palmy, pawie, myszki, samochód oraz wiele innych pomysłów.

zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 031 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 032 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 033 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 034 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 045 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 047 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 049 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 050 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 052 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 053 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 054 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 055 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 056

 

Dzieci po  wyczerpującej pracy chętnie pozjadały swoje kompozycje.

Środa była dniem wyjazdu dzieci na basen HELIOS w Ustroniu Morskim

zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 064 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 066 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 062

Czwartek był dniem sportu i rekreacji na sali oraz turniej gier planszowych

zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 071 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 077

W piątek odbyła się pogadanka na temat” Bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym” Dzieci zapoznały się z licznymi zagrożeniami występującymi w gospodarstwie rolnym. Temat ten nie skończył się na pogadance , dzieci rozwiązywały krzyżówki , wykreślanki a następnie rysowały i malowały.

zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 079 zdjęcia z I i IItygodnia sierpnia 080