Dzień babci i dziadka 2016 007

Dnia 21 stycznia w Domu Kultury w Dobrzycy odbyła się Gminna impreza z okazji Dnia Babci i Dziadka wspólnie zorganizowana przez Szkołę Podstawową, Koło Gospodyń Wiejskich i Wiejski Dom Kultury w Dobrzycy. Imprezę uświetniły występy dzieci ze  szkoły podstawowej z Dobrzycy, była to klasa zerowa, pierwsza, druga oraz trzecia.

Wszystkim przybyłym życzenia złożył Wójt Gminy Będzino p. Henryk Broda, który sam będąc dziadkiem  wie, że w tym wieku najważniejsze jest zdrowie, spokój i jednocześnie radość jakie wnosi w życie t0 najmłodsze pokolenie.

W trakcie uroczystości przygrywała Kapela „Swaty”,  co wprowadziło wszystkich obecnych na sali w nastrój pełen radości – bo to święto ma na celu pokazanie, jak ważną rolę w życiu każdego człowieka pełni babcia i dziadek.

Po występach wszyscy przybyli dziadkowie i babcie otrzymali drobne upominki w postaci kwiatów,  laurek oraz bukiecików wypełnionych cukierkami  przygotowanych przez dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dobrzycy i dzieci z kółka plastycznego działającego przy Domu  Kultury w Dobrzycy.

Na uroczystości nie zabrakło owoców i napojów oraz pysznych ciast, które upiekli rodzice oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Dobrzycy.

Dziękujemy dyrekcji i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Dobrzycy za przygotowanie programu artystycznego oraz paniom z KGW Dobrzyca za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu całej imprezy.

Dzień babci i dziadka 2016 008 Dzień babci i dziadka 2016 012  Dzień babci i dziadka 2016 013 Dzień babci i dziadka 2016 011