Dnia 18  stycznia w Wiejskim Domu Kultury w Dobrzycy odbyła się Gminna impreza z okazji Dnia Babci i Dziadka wspólnie zorganizowana przez Szkołę Podstawową, Koło Gospodyń Wiejskich Bibliotekę oraz Wiejski Dom Kultury w Dobrzycy.

Imprezę uświetniły występy dzieci ze  szkoły podstawowej z Dobrzycy, były to przedszkolaki, klasa zerowa, pierwsza, druga oraz trzecia.

 

Wszystkim przybyłym  gościom życzenia złożył Zastępca Wójta Gminy Będzino p. Dariusz Markowski.

Występy dzieci wprowadziły wszystkich obecnych na sali w nastrój pełen radości i uśmiechu na ustach – bo to święto ma na celu pokazanie, jak ważną rolę w życiu każdego człowieka pełni babcia i dziadek.

Po występach wszyscy przybyli dziadkowie i babcie otrzymali drobne upominki w postaci kwiatów, laurek oraz pacynek przygotowanych przez dzieci.

Na uroczystości nie zabrakło owoców i napojów oraz pysznych ciast, które upiekli rodzice oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Dobrzycy.

Dziękujemy dyrekcji i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Dobrzycy za przygotowanie programu artystycznego oraz rodzicom i  paniom z KGW Dobrzyca za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu całej imprezy.

 

 

Instruktor Agnieszka Wielgus