Dnia 20,  stycznia w Domu Kultury w Dobrzycy odbyła się Gminna impreza z okazji Dnia Babci i Dziadka wspólnie zorganizowana przez Szkołę Podstawową, Koło Gospodyń Wiejskich i Wiejski Dom Kultury w Dobrzycy. Imprezę uświetniły występy dzieci ze  szkoły podstawowej z Dobrzycy, była to klasa zerowa, pierwsza, druga oraz trzecia.

Wszystkim przybyłym  gościom życzenia złożył Wójt Gminy Będzino p. Henryk Broda. Po występach dzieci ze Szkoły Podst. zaśpiewała młoda KALINKA. W trakcie uroczystości przygrywała Kapela „Swaty”,  co wprowadziło wszystkich obecnych na sali w nastrój pełen radości – bo to święto ma na celu pokazanie, jak ważną rolę w życiu każdego człowieka pełni babcia i dziadek.

Po występach wszyscy przybyli dziadkowie i babcie otrzymali drobne upominki w postaci kwiatów i laurek przygotowanych przez dzieci.

Na uroczystości nie zabrakło owoców i napojów oraz pysznych ciast, które upiekli rodzice oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Dobrzycy.

Dziękujemy dyrekcji i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Dobrzycy za przygotowanie programu artystycznego oraz rodzicom i  paniom z KGW Dobrzyca za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu całej imprezy.

 zdjęcia z mikoł. wig. dzień babci i dziadka 339zdjęcia z mikoł. wig. dzień babci i dziadka 341 zdjęcia z mikoł. wig. dzień babci i dziadka 344 zdjęcia z mikoł. wig. dzień babci i dziadka 347 zdjęcia z mikoł. wig. dzień babci i dziadka 349 zdjęcia z mikoł. wig. dzień babci i dziadka 343 zdjęcia z mikoł. wig. dzień babci i dziadka 342 zdjęcia z mikoł. wig. dzień babci i dziadka 350