Codziennie dzieci przychodzące na świetlice uczą się nowych rzeczy. Tym razem wszyscy wspólnie usiedli przy stole, by sprawić przyjemność swoim mamom. W ręce dzieci trafiła krepina, z której powstały piękne bukiety kwiatów. Własnoręczne prace z pewnością sprawiły mamom przyjemności.

Często na świetlicy szykowane są rzeczy tematyczne, jak np. ozdoby zimowe, letnie czy kwiaty na dzień matki. Tym razem wszyscy wspólnie szykowali nowe dekoracje na świetlice. Tematyka wakacyjna wszystkich wprowadziła w radosny nastrój, a przygotowane prace trafiły na specjalne miejsce.

Każda nowa rzecz jaką można się nauczyć sprawia wszystkim przyjemność. Czasem jednak trzeba odpocząć od nowych prac. Najlepszym do tego sposobem jest wspólne piknikowanie lub przygotowywanie posiłków. Grillowane kiełbaski, tosty, to tylko niektóre z przygotowanych przez dzieci posiłków. Każde jednak z nich sprawiają wszystkim wiele przyjemności i z niecierpliwością czekają na następną okazję ku wspólnej integracji.

 

W Polsce coraz więcej jest programów muzycznych dla nowych talentów. Więc czemu my mamy być gorsi? Po pracach czas na realizowanie swoich muzycznych pasji. Dlatego co środę dzieci mają szanse ćwiczyć swoje zdolności wokalne. Kto wie może za jakiś czas pojawi się u nas jakiś Voice of Poland.

Już za tydzień zaczynają się upragnione wakacje. Dlatego zapraszamy wszystkie chętne dzieci, do wspólnej zabawy. Pamiętajcie razem raźniej!