Następny tydzień wakacji za nami. Niema jednak czego żałować, ponieważ przebieg on w radosnej atmosferze. Każdego dnia na dzieci czekały nowe wyzwania od zajęć kulinarnych zaczynając po zabawy na placu zabaw, czy wyjazd do kina.

Dzieci tydzień rozpoczęły od zbiorowej pracy, jaką było stworzenie mapy Polski z ciekawymi miejscami do zwiedzania. Do tego celu posłużyły przyniesione przez najmłodszych zdjęcia i widokówki. Po zakończeniu pracy wszyscy razem ruszyliśmy w plener na spacer, który został zwieńczony zabawą na placu zabaw.

Następnego dnia nadszedł czas na zajęcia kulinarne. Tym razem dzieci przygotowały pyszne gofry z bitą śmietaną i owocami. Po pracy wszyscy mogli odpocząć przy wspólnej grze w piłkarzyki i ping ponga.

Jednak największe atrakcje czekały na dzieci w środę. Wszystkie dzieci ze świetlic GOK wybrały się do Multikina w Koszalinie na dwa filmy „Sekretne życie zwierzaków domowych 2” i „Alladyn”. Po zakończeniu seansów wszyscy razem ruszyli do McDonalda.

W czwartek dzieci dostały za zadanie namalowanie farbkami wymarzonego miejsca, w które by się wybrały. Po zakończeniu malowania wszystkich czekał konkurs karaoke, w którym każdy mógł zaśpiewać wybraną przez siebie piosenkę. Na koniec nadszedł czas na zajęcia sportowe i grę w badmintona i zawody ping ponga.

To tylko taki skrót wydarzeń z ostatnich. Jednak każdy znajdzie tu coś co go zainteresuje. Zapraszamy wszystkich na wspólne zajęcia.