„Taniec i śpiew łączy pokolenia”

IMG_0865

 

Zgodnie z założeniami projekt jest w trakcie realizacji.

 

Zajęcia taneczne grupy, które prowadzi instruktor Pan Krzysztof Grzybowski, odbywają się w poniedziałki od godz. 17.00 do godz. 18.30. Jest to taniec: beak dance, gimnastyka i akrobatyka. Każdy z uczestników coś dla siebie znajdzie, dobrze bawiąc się. Przedział wiekowy uczestników zajęć: od 16 do 60 roku życia. Grupa liczy 20 osób. 

WP_20141015_18_04_31_Pro

 

Zajęcia z zakresu śpiewu jak i emisji głosu prowadzone są przez magistra sztuki – Pana Stanisława Panasiuka. Odbywają się w każdy czwartek od godz. 19.00 do godz. 20.30. W zajęciach uczestniczy 35 osób. W trakcie zajęć nie tylko doskonalone są umiejętności śpiewacze, bowiem takie wspólne spotkania integrują społeczność lokalną naszej miejscowości. 

WP_20141016_19_00_45_Pro

 

Za działania w zakresie tańca i śpiewu odpowiedzialne są: Pani Elżbieta Piskorz i Pani Helena Szczur. 

 

W ramach środków finansowych zostanie zakupiony sprzęt nagłaśniający oraz koszulki z logo naszej grupy – osoba odpowiedzialna za realizację: Pani Krystyna Sondecka (sołtys Tymienia). 

 

W zakresie promocji projektu zostały wydrukowane plakaty informacyjne – osoba odpowiedzialna za działanie: Pan Mateusz Dębowski.

 

Aktualnie trwają prace przygotowawacze w zakresie druku śpiewników jak i nagrania płyty z piosenkami ludowymi w wykonaniu grupy oraz zespołu śpiewaczego Kwiaty Polskie, działającego przy Domu Ludowym w Tymieniu. 

  

 

 

Elżbieta Piskorz

instruktor w Domu Ludowym w Tymieniu