WAKACJE 2015 – DOM LUDOWY W TYMIENIU
29.06 – 28.08.2015
czynny w godzinach 10.00 – 16.00

29.06 poniedziałek
– rozpoczęcie wakacji, zajęcia pod hasłem „ Bezpieczne wakacje”
– dzieci wykonują prace plastyczne na temat bezpiecznych wakacji

30.06 wtorek
– gry i zabawy na świeżym powietrzu – siatkówka, ringo, badminton, skakanki, hula-hop, zbijak, tenis stołowy
– przygotowanie do dyskoteki na cześć Wakacji  (dekoracja)

01.07 środa
– zajęcia edukacyjne z funkcjonariuszem Policji / Straży Gminnej pod hasłem: „Bezpieczne wakacje”
– dyskoteka wakacyjna (15:00 – 19:00)
– konkursy z nagrodami
– ognisko / grill

02.07 czwartek
– „Moja miejscowość na przestrzeni dziejów …” – przeprowadzamy wywiady z mieszkańcami, zbieramy fotografie i inne materiały archiwalne (dalszy ciąg)

03.07 piątek
– zajęcia kulinarne – letnie desery z owocami
– gry i zabawy – bingo, tenis stołowy

06.07 poniedziałek
– wyjazd na basen Helios do Ustronia Morskiego
– wesołe miasteczko

07.07 wtorek
– zajęcia w świetlicy
– przygotowanie prac na konkurs o tematyce uzależnień

08.07 środa
– rozgrywki piłki siatkowej dla starszych, mini piłka siatkowa

09.07 czwartek
– wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie

10.07 piątek
– zajęcia kulinarne (pieczemy gofry z owocami lata)

13.07 poniedziałek
– warsztaty malarskie w plenerze pod hasłem: „Lato, lato wszędzie …”

14.07 wtorek
– wyjazd do kina w CH Atrium w Koszalinie
– McDonald’s

15.07 środa
– spotkanie w świetlicy z pierwszymi osadnikami w naszej miejscowości

16.07 czwartek
– dzieci wykonują „radosną twórczość” za pomocą kredy na placu znajdującym się przy naszej placówce, rysunki o tematyce dowolnej

17.07 piątek
– wyjazd na kręgle do Koszalina

20.07 poniedziałek
– zawody sportowe – biegi w workach, wyścigi na skakankach, rzut woreczkiem do celu

21.07 wtorek
– wyjazd do Straży Pożarnej w Koszalinie
– McDonald’s

22.07 środa
– zajęcia w świetlicy / bingo, warcaby, układamy puzzle
– turniej w szachy i warcaby

23.07 czwartek
Wycieczka do Kołobrzegu, fort Reduta Solna „Piracka Przygoda”
– zajęcia edukacyjne, nauka szant, konkurs ciesielski, lekcja fechtunku
– walka na ławeczce bosmana, konkursy z linami, wyścig po plantach
– taniec przy muzyce folkowo – szantowej, obiad

24.07 piątek
– zajęcia w świetlicy – gry planszowe, tenis stołowy, ringo, oglądamy filmy na DVD

27.07 poniedziałek
– wyjazd do ogrodów HORTULUS w Dobrzycy

28.07 wtorek
– zajęcia kulinarne – pieczemy ciasta z owocami
– tenis stołowy, ringo

29.07 środa
– turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Będzino w Mścicach (miejsce – Orlik)

30.07 czwartek
– zajęcia w świetlicy
– tenis stołowy, ringo, badminton, hula hop, skakanka

31.07 piątek
– zbieramy materiały do albumu „Moja miejscowość na przestrzeni dziejów …”

03.08 poniedziałek
– wycieczka rowerowa do Strachomina (szlak Elektrowni Wiatrowej)

04.08 wtorek
– zajęcia plastyczne
– wykonujemy ozdoby na zajęcia edukacyjne „Akademia Pszczół” w Strachominie

05.08 środa
-zajęcia kulinarne (przygotowanie smalcu domowego dla uczestników „Akademii Pszczół” w Strachominie)

06.08 czwartek
– przygotowywanie ozdób i strojów na „Akademię Pszczół” w Strachominie

07.08 piątek
– dalsze przygotowywanie ozdób i strojów na „Akademię Pszczół” w Strachominie

08.08 sobota
– wyjazd na zajęcia edukacyjne „Akademia Pszczół” w Strachominie połączone z festynem

10.08 poniedziałek
– gry i zabawy na świeżym powietrzu (w zależności od pogody)
– tenis stołowy, ringo, mini kręgle

11.08 wtorek
– wyjazd na basen Helios do Ustronia Morskiego
– wesołe miasteczko
– plaża, lody

12.08 środa
– kompletowanie materiałów do albumu „Moja miejscowość na przestrzeni dziejów …”
– przygotowanie prac plastycznych konkursowych o tematyce żeglarskiej

13.08 czwartek
– wycieczka do Parku Edukacyjnego LEONARDIA (Krupy koło Darłowa)

14.08 piątek
– zajęcia na świeżym powietrzu (w zależności od pogody)
– dzieci wykonują „radosną twórczość” za pomocą kredy na placu znajdującym się przy naszej placówce, rysunki o tematyce wakacyjnej

17.08 poniedziałek
– tenis stołowy, piłka siatkowa
– nauka piosenek o tematyce wakacyjnej (karaoke)
18.08 wtorek
– wycieczka do Podamirowa (rejsy po jeziorze)

19.08 środa
– wyjazd do Skansenu Chleba w Ustroniu Morskim

20.08 czwartek
– sesja zdjęciowa w plenerze
– wykonywanie ozdobnych ramek do fotografii wakacyjnych
– tenis stołowy, piłka siatkowa

21.08 piątek
– wyjazd do kina w CH Atrium w Koszalinie
– McDonald’s

24.08 poniedziałek
– zajęcia w świetlicy: kalambury, bingo, warcaby, szachy

25.08 wtorek
– dyskoteka na zakończenie wakacji (Dobre)
– podsumowanie wakacyjnych konkursów

26.08 środa
– zajęcia kulinarne (pieczenie gofrów z owocami lata)

27.08 czwartek
– dzieci opowiadają jak spędziły wakacje / wykonują prace malarskie
– piłka siatkowa / gry i zabawy na boisku
Życzymy bezpiecznych i udanych wakacji!!!

Instruktorzy:

Elżbieta Piskorz
Adam Zabrocki
tel. kontaktowy: 666 23 89 64