16. grudnia w Domu Kultury w Będzinie, zgodnie z założeniami odbyły się ostatni przedświąteczne warsztaty dla osób dorosłych. Tym razem formułą zajęć miała być niespodzianką dla uczestników. Większość świątecznych, żywych stroików, które były tematem środowego spotkania zostało przygotowanych wcześniej. W kwestii zainteresowanych warsztatami osób pozostały drobne modyfikacje, według swojego gustu.

SAM_3410 SAM_3412

Głównym punktem wczorajszych warsztatów była rozmowa… Spotkanie odbył się w Sali widowiskowej Domu Kultury w Będzinie i miało bardzo uroczysty charakter i podniosłą atmosferę. Przy nakrytym białym obrusem stole zasiadło miłe grono gości, którzy zostali poczęstowani kawą, herbatą, ciastem, owocami i innymi słodkościami, a w tle towarzyszyły im melodie najpiękniejszych kolęd.

SAM_3422

Cieszymy się, że z powodzeniem stworzyłyśmy iście świąteczny klimat, a tym samym sprawiłyśmy uczestnikom warsztatów ogromną niespodziankę. Przybyłe Panie nie kryły swojego zadowolenia i wdzięczności, za krótką, miłą chwilę spędzoną w miłym towarzystwie i magicznej atmosferze.

SAM_3420 SAM_3419

Instruktor Sabina Snoch, Monika Gwizd.