30.06 – 28.08.2014 czynny w godzinach 10.00 – 16.00

30.06 poniedziałek
– rozpoczęcie wakacji, zajęcia pod hasłem „ Bezpieczne wakacje”
– dzieci wykonują prace plastyczne na temat bezpiecznych wakacji
– spotkanie z funkcjonariuszem Straży Gminnej, który nakreśli dzieciom na co powinny uważać podczas ferii wakacyjnych, aby po czasie wolnym od szkoły wróciły do niej całe i zdrowe
– spotkanie zespołu „Kwiaty Polskie”

01.07 wtorek
– gry i zabawy na świeżym powietrzu – siatkówka, ringo, badminton, skakanki, hula-hop, zbijak, tenis stołowy
– przygotowanie do dyskoteki na cześć Wakacji  (dekoracja)

02.07 środa
– zajęcia edukacyjne z funkcjonariuszem Policji/Straży Gminnej pod hasłem: „Bezpieczne wakacje”
– dyskoteka wakacyjna ( 15:00 – 19:00)
– gry i zabawy na świeżym powietrzu
– grill / ognisko
– konkursy: hula-hop, skakanka, ringo, taniec z balonami, piłka siatkowa, tenis stołowy

03.07 czwartek
– wyjazd na basen Helios do Ustronia Morskiego
– wesołe miasteczko
– plaża

04.07 piątek
– zajęcia w świetlicy
– zajęcia kulinarne – letnie desery z owocami
– gry i zabawy – bingo, tenis stołowy
07.07 poniedziałek
– „Moja miejscowość na przestrzeni dziejów …” – przeprowadzamy wywiady z mieszkańcami, zbieramy fotografie i inne materiały archiwalne

08.07 wtorek
– zajęcia w świetlicy
– nauka piosenek o tematyce wakacyjnej
– karaoke
– gry i zabawy – tenis stołowy, gry planszowe
– piłka siatkowa

09.07 środa
– wyjazd do kina w CH Atrium w Koszalinie
– McDonald’s

10.07 czwartek
– turniej piłki nożnej w Mścicach (miejsce – Orlik) – rozpoczęcie – godz. 10:00
– zajęcia w świetlicy – gry i zabawy

11.07 piątek
– teatrzyk „Muzykanci z Bremy” – wyjazd do GOK Będzino (rozpoczęcie spektaklu godz. 11:00)

14.07 poniedziałek
– zajęcia kulinarne
– smażenie frytek, naleśników
– gry i zabawy – tenis stołowy
15.07 wtorek
Wycieczka do Kołobrzegu, fort Reduta Solna „Piracka Przygoda”
– zajęcia edukacyjne
– nauka szant
– konkurs ciesielski
– walka na ławeczce bosmana,
– konkursy z linami
– taniec przy muzyce folkowo – szantowej
– lekcja fechtunku
– wyścig po plantach
WSTĘP – 10zł
OBIAD – 13zł
16.07 środa
– zajęcia w świetlicy
– tenis stołowy
– ringo
– piłka nożna ROZGRYWKI
– piłka siatkowa
– hula hop
– skakanka
– badminton
17.07 czwartek
– wycieczka plenerowa
– rysujemy krajobrazy naszej okolicy
– wystawa w świetlicy – konkurs na najlepszą pracę

18.07 piątek
– zajęcia w świetlicy
– turniej w szachy i warcaby
21.07 poniedziałek
– zajęcia w świetlicy
– zbieramy materiały do albumu „Moja miejscowość na przestrzeni dziejów …” – projektujemy oprawę
22.07 wtorek
– zawody sportowe – biegi w workach, wyścigi na skakankach, rzut woreczkiem do celu, mini hokej, itp.

23.07 środa
– rozgrywki piłki siatkowej dla starszych
– mini piłka siatkowa

24.07 czwartek
– spotkanie w świetlicy z pierwszymi osadnikami w naszej miejscowości

25.07 piątek
– zajęcia w świetlicy – gry planszowe, tenis stołowy, ringo, oglądam filmy na DVD

28.07 poniedziałek
– zajęcia na świeżym powietrzu (w zależności od pogody)
– dzieci wykonują „radosną twórczość” za pomocą kredy na placu znajdującym się przy naszej placówce, rysunki o tematyce dowolnej

29.07 wtorek
– zajęcia kulinarne – pieczemy ciasta z owocami
– tenis stołowy
– ringo

30.07 środa
– wycieczka do Parku Dinozaurów – Wrzosowo koło Szczecina

31.07 czwartek
– zajęcia w świetlicy
– tenis stołowy, ringo, badminton, hula hop, skakanka

01.08 piątek
– wyjazd na basen Helios w Ustroniu Morskim
– wesołe miasteczko
– lody i plaża

04.08 poniedziałek
– tenis stołowy, ringo
– wycieczka rowerowa
– zwiedzamy Park Wiatrowy w Tymieniu

05.08 wtorek
– zajęcia plastyczne
– wykonujemy ozdoby na dekorację potrzebną na imprezę „Akademia Pszczół”

06.08 środa
-zajęcia kulinarne – pieczenie chleba, przygotowanie smalcu domowego dla uczestników „Akademii Pszczół”

07.08 czwartek
– przygotowywanie ozdób i strojów na „Akademię Pszczół” w Strachominie

 

08.08 piątek
– dalsze przygotowywanie ozdób i strojów na „Akademię Pszczół” w Strachominie

09.08 sobota
wyjazd na imprezę gminną „Akademia Pszczół” (Strachomino)

11.08 poniedziałek
– gry i zabawy na świeżym powietrzu (w zależności od pogody)
– tenis stołowy, ringo, mini kręgle

12.08 wtorek
– zajęcia kulinarne – smażymy racuchy z jabłkami

13.08 środa
– wycieczka rowerowa nad jezioro do Strachomina
– tenis stołowy
– piłka siatkowa
– ringo

14.08 czwartek
– wycieczka do Jarosławca – Muzeum Bursztynu

18.08 poniedziałek
– kompletowanie materiałów do albumu „Moja miejscowość na przestrzeni dziejów …”
– tenis stołowy
– piłka siatkowa
19.08 wtorek
– wycieczka szlakiem zabytków woj. Zachodniopomorskiego

20.08 środa
– zajęcia – taniec, śpiewanie
– sesja zdjęciowa w plenerze
– tenis stołowy, piłka nożna

21.08 czwartek
– wykonywanie ozdobnych ramek do fotografii wakacyjnych
– tenis stołowy, piłka siatkowa

22.08 piątek
– tenis stołowy
– piłka siatkowa
– ringo

25.08 poniedziałek
– podsumowanie konkursów wakacyjnych, rozdanie nagród
– pieczenie kiełbasek

26.08 wtorek
– dyskoteka na zakończenie wakacji (Dobre)
– podsumowanie konkursu na najładniejszy album „Moja miejscowość na przestrzeni dziejów …”

27.08 środa
– wykonywanie ozdobnych ramek do fotografii wakacyjnych
28.08 czwartek
– dzieci opowiadają jak spędziły wakacje
– wykonują rysunki „Moja najciekawsza przygoda wakacyjna”
– tenis stołowy
– piłka siatkowa

Życzymy udanych wakacji!!!
Instruktorzy:
Elżbieta Piskorz
Adam Zabrocki
Tel. kontaktowy: 666 23 89 64