Organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury na terenie naszej gminy turnieje piłki nożnej cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców.

25 lipca na boisku „ORLIK” w Mścicach odbyło się kolejne w tym roku wydarzenie piłkarskie, w którym udział brały dzieci i młodzież z Gminy Będzino.

W Letnim Turnieju o Puchar Wójta Gminy Będzino walczyły drużyny w dwóch kategoriach: szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych.

 

Łącznie wystąpiło sześć drużyn. W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła drużyna z Mścic natomiast w grupie starszej drużyna ze Strachomina.

Każda drużyna biorąca udział w turnieju została nagrodzona piłką. Dodatkowo drużyny zwycięskie otrzymały puchary Wójta Gminy Będzino.

Dla zawodników i kibiców przygotowana została kiełbaska na gorąco oraz napoje.

W trakcie rozgrywek zorganizowane zostały gry i zabawy sportowo-rekreacyjne z nagrodami dla wszystkich uczestników imprezy.

 

Niewątpliwą atrakcją dla wszystkich biorących udział w imprezie był zimny prysznic zaserwowany z wozu bojowego jednostki OSP w Mścicach, który skutecznie chłodził zawodników w ten skwarny dzień. Dziękujemy!