W Wierzchominie z inicjatywy dzieci odbyła się impreza z okazji Halloween. 27 października w piątek na dzieci z tej okazji czekało mnóstwo słodyczy i rozmaitych zabaw. Świetlica na ten czas przybrała bardziej mroczną wersję. 😊

W menu królowały cukierki, galaretki, lizaki, popcorn i kiełbaska z pieczonymi ziemniakami. Ale za nim przyszła pora na przysmaki były konkursy. Wszyscy uczestnicy mieli za zadanie przebranie się. Najciekawsze zostało nagrodzone. 😀 W tym roku najciekawszą kreacją okazała się Morticia Gomez czyli nasza Katarzyna Cupryś.

W trakcie całej imprezy prowadzone były różne punktowane zabawy, nagroda czekała na uczestnika z największą liczbą punktów. Dzieci za zadanie miały taniec z miotłą. Osoba, która została z miotłą gdy muzyka przestała grać odpadła.

Innym zadaniem było zjedzenie jabłka bez użycia rąk. Zabawa ta była pełna śmiechu.

Dużą popularnością cieszyła się konkurencja rzutów do dyniowego pudełka. Na tym nie kończyliśmy, dalej były balonowe zadania. Aby dowiedzieć się do każdy z uczestników ma zrobić należało przebić balona.

Jak przystało na Halloween nie mogło zabraknąć wróżb i tańców. 

Na pamiątkę naszej zabawy dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie przy naszej halloweenowej tablicy.

Serdecznie chcę podziękować za pomoc przy organizacji zabawy panom Andrzejowi i Piotrowi FFilipczak. W swoim imieniu i dzieci dziękuję za wsparcie.