WP_20150522_013

 

Dnia 22 maja w Domu Ludowym w Tymieniu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, zespoły ludowe, dzieci oraz mamusie i tatusiowie.

 

WP_20150522_007

Po oficjalnym otwarciu spotkania pani Elżbieta Piskorz w imieniu swoim oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, pana Jerzego Łuczaka, złożyła życzenia wszystkim przybyłym. Następnie głos zabrali radni: pani Barbara Grudzień i pan Franciszek Adamiuk. Po oficjalnej części czas uświetniły występy artystyczne dzieci z Domu Ludowego w Tymieniu oraz zespoły ludowe: Popowianie z Popowa oraz Kwiaty Polskie z Tymienia. Niespodzianką z okazji spotkania był pyszny tort oraz lampka szampana ufundowane przez radnych sołectwa Tymień oraz Koło Ludowe Tymienianki. W miłej atmosferze i przy słodkim poczęstunku bardzo szybko minął czas.

DSC_0336DSC_0319

Pragniemy podziękować za pomoc w organizacji uroczystości Kołu Ludowemu Tymienianki, sponsorom: piekarni państwa Paczkowskich z Dobrzycy oraz piekarni Bajgiel w Będzinie a także radnym i osobom, które zaangażowały się w przygotowania.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!

Instruktorzy:   Elżbieta Piskorz

Adam Zabrocki