zdjęcia Wdk Dobrzyca 023

W piątek dnia 16 stycznia w Domu Kultury w Dobrzycy odbyła się impreza z okazji Dnia Babci i Dziadka wspólnie zorganizowana przez Szkołę Podstawową, Wiejski Dom Kultury i Koło Gospodyń Wiejskich w Dobrzycy. Imprezę uświetniły występy dzieci z oddziału przedszkolnego  i szkoły podstawowej z Dobrzycy,  występ zespołu pieśni i tańca „Kalina” z WDK Dobrzyca oraz Dubstepowy taniec w wykonaniu młodego człowieka Remigiusza Fedyka z WDK Dobrzyca. Wprowadziło to wszystkich obecnych na sali w nastrój pełen radości – bo to święto ma na celu pokazanie, jak ważną rolę w życiu każdego człowieka pełni babcia i dziadek.

Po występach wszyscy przybyli dziadkowie i babcie otrzymali upominki w postaci  kwiatów,  laurek oraz broszek  przygotowanych przez dzieci ze szkoły podstawowej i dzieci skupionych w kółku plastycznym działającym przy Domu  Kultury w Dobrzycy.

Przybyli na imprezę dziadkowie i babcie  poczęstowani zostali swojskimi wypiekami ciast, owocami, kawą i herbatą przygotowanymi przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Dobrzycy . W spotkaniu uczestniczyło  około 200 osób z terenu gminy Będzino.

Wszystkim przybyłym życzenia złożył Wójt Gminy Będzino p. Henryk Broda, który sam będąc dziadkiem  wie, że w tym wieku najważniejsze jest zdrowie, spokój i jednocześnie radość jakie wnosi w życie te najmłodsze pokolenie.

Dziękujemy dyrekcji i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Dobrzycy za przygotowanie programu artystycznego oraz paniom z KGW Dobrzyca za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu całej imprezy.

zdjęcia Wdk Dobrzyca 002 zdjęcia Wdk Dobrzyca 016 zdjęcia Wdk Dobrzyca 013 zdjęcia Wdk Dobrzyca 016 zdjęcia Wdk Dobrzyca 022 zdjęcia Wdk Dobrzyca 006 zdjęcia Wdk Dobrzyca 001 zdjęcia Wdk Dobrzyca 021 zdjęcia Wdk Dobrzyca 017